









Diamantcharms med sort agat
12 375,-
Endre butikkvalg
Du har allerede varer i kurven fra %%currentStore%%. Du kan kun ha varer fra én butikk i kurven.
Vil du endre butikk til %%newStore%%?
huebert-acessories-directly.product-detail.accessory-text
Creoler i gult gull som kan brukes alene eller sammen med tilhørende charms. Charmsene selges separat, og kommer i flere varianter slik at du kan matche de etter eget ønske.
Joy by Thune kolleksjonen ble lansert i forbindelse med Thune sitt 160-års jubileum. Bredden på disse er 1,5 mm og de har en diameter på 12,3 mm. Les mer om Joy universet og la deg inspirere av vakre produkter og lekre kombinasjoner her.
Vakre creoler i gult gull. Øreringene er fattet med flere diamanter av W/SI kvalitet på totalt 0,19 ct. Tykkelsen på øreringen er 1,65 mm, og utvendig diameter er 11,7 mm.
Øredobbene er en del av vår serie Joy by Thune, som ble lansert i forbindelse med vårt 160-års jubileum. Øreringene tar seg godt ut alene, eller med charms fra vår Joy kolleksjon. Se relaterte produkter for våre forslag.
Nydelige blå topas sten, fattet i en gult gulls fatning. Charmsene er lekre til dine Joy øreringer eller anhengslås. Målene på steinen er 10x8 mm. Joy charms kan du bytte ut så de alltid matcher ditt antrekk og humør.
Joy - miks din favoritt! Dette er serien hvor du mikser og matcher dine unike favorittsmykker. Les mer om våre Joy smykker og ulike kombinasjoner her.
Charms i gult gull med en flott, sort fasettert agat. Disse er perfekte å henge på et par Joy øreringer i gult gull med og uten diamanter.
Med Joy by Thune charms kan du mikse og matche slik at du alltid har oppdaterte øredobber i farge og stil.
Sofistikerte og elegante charms i gult gull med en fasettert sort agat, det er fattet diamanter rundt stenen. Disse er flotte å henge på Joy øreringer, og passer også til f.eks enstensørepynt som Elegance by Thune.
Joy by Thune gir deg muligheter og fleksibilitet, slik at du kan mikse og matche så du alltid har det perfekte tilbehøret.
Diamant slip: | (Full cut), Brilliant |
---|---|
Materiale: | Gult gull |
Produkttype: | Ørepynt |
Smykkestener: | Agat |
- Merke: Joy by Thune
- Diamant slip: (Full cut), Brilliant
- Materiale: Gult gull
- Produkttype: Ørepynt
- Smykkestener: Agat
- Diamantvekt carat: 0,19
- Diamant farge: Wesselton
- Diamant klarhet: SI
- Farge andre stener: Sort
- Finhet/Kvalitet: 585