









Hvitt gull creoler
3 995,-
Endre butikkvalg
Du har allerede varer i kurven fra %%currentStore%%. Du kan kun ha varer fra én butikk i kurven.
Vil du endre butikk til %%newStore%%?
huebert-acessories-directly.product-detail.accessory-text
Nydelig ørepynt i hvitt gull med Sky blue topas. Passer til creolene i serien Joy by Thune, se relaterte produkter.
Tilhørende creoler kjøpes separat og kommer med og uten diamant. I denne serien kan du kombinere ulike charms med fargestener eller perler. Les mer om denne kolleksjonen og de ulike produktene her.
Charms til creolene i serien Joy by Thune. Bredden på de flotte perlene er 8 mm og lengden 11 mm.
Finn din favoritt og varier charms etter eget ønske. Creolene kommer med og uten diamant og kjøpes separat. Den perfekte gave som du kan bygge på senere. Les mer om Joy by Thune her.
Nydelige charms i hvitt gull med ametyst i vår nye kolleksjon Joy by Thune. Charmsene kombineres med creoler i samme serie - disse selges separat og kommer med og uten diamant.
Charmsene har dråpeform og er lekre i kombinasjon med tilhørende øreringer i hvitt gull. Les mer om Joy by Thune her, og bli inspirert av vakre produkter og ulike kombinasjoner.
Creoler i hvitt gull i kolleksjonen Joy by Thune. Match creolene med charms i enten fargesten, perle eller diamant.
Dette er en kolleksjon hvor du kan bygge på og variere anheng ut fra anledning. Charmsene selges separat. Bredden på disse er 1,65 mm og innvendige må er 8,6mm i bredden og 8,8 mm i lengden. Les mer om Joy kolleksjonen og de ulike produktene her.
Materiale: | Hvitt gull |
---|---|
Produkttype: | Øreringer |
- Merke: Joy by Thune
- Materiale: Hvitt gull
- Produkttype: Øreringer
- Finhet/Kvalitet: 585